Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Malé Uherce, okres Partizánske

6001301

ČO S ODPADOM?Vytlačiť
 

Oznamujeme občanom, že objemného odpadu  ale aj triedených zložiek KO a motorových olejov sa môžu bezplatne zbavovať od 1.marca 2011, aj v zbernom dvore na Šípku.
Drobný stavebný  odpad môžete taktiež odovzdať na Zberovom dvore v Partizánskom, ktorého platba za odovzdanie prebehne na Obecnom úrade v Malých Uherciach do 14 dní od odovzdania odpadu. Sadzba za jeden kilogram je 0,03 €.  Originál potvrdenia dostane odovzdávajúci, na základe ktorého prebehne platba a kópia zostane na Zberovom dvore v Partizánskom. Potvrdenie si môžete stiahnuť v prílohe.

V zbernom dvore je možné odovzdať: objemový odpad (napr. rozbitý nábytok), triedené zložky(papier, sklo, kovy, plasty, tetrapacky), orezy z drevín(konáre) a motorové oleje.

 

Odpad sa bude v zbernom dvore preberať len od fyzických osôb (nepodnikateľov) na základe predloženého občianskeho preukazu!
Zberný dvor je pre verejnosť otvorený v pondelok, utorok, štvrtok a v piatok od 6. do 14. hodiny, v stredu od 8. do 16. hodiny a v sobotu od 8. do 12. hodiny.

 


 
 

webygroup

dnes je: 22.7.2019

meniny má: Magdaléna

podrobný kalendár

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať
TOPlist

Úvodná stránka